درباره ما

درباره آموزشگاه فنی حرفه ای ایرانILO

ایران ILO با هدف ساده سازی مسیر دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای برای علاقمندان به یادگیری مشاغل فنی و افرادی که برای مهاجرت به این مدارک نیاز دارند راه اندازی شده است.
اگر قصد دریافت مدارک قابل ترجمه رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور را دارید، می‌توانید در رشته مورد نظر در آموزشگاه فنی و حرفه ای ایران ILO ثبت نام کنید و علاوه بر دریافت این مدرک ارزشمند، خود را برای ورود به بازار کار آماده کنید.

آشنایی بیشتر با IRANILO

آموزشگاه ایران آی ال او کجا واقع شده است؟

در حال حاضر آموزشگاه ایران ILO کلاس‌های عملی خود را در کارگاه‌های عملی دارالفنون واقع در شهرری، با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات روز برگزار می‌کند. برای مثال کلاس‌های دوره PLC ما تنها دوره موجود در سراسر ایران است که در آن از PLC زیمنس برای آموزش به هنرجویان استفاده می‌شود.

امکانات جانبی آموزشگاه فنی حرفه ای در تهران

یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته آموزشگاه ایران ILO داشتن خوابگاه اختصاصی است. از اصلی‌ترین مشکلات آموزشگاه‌های مختلف در سراسر تهران، می‌توان به مشکل عدم امکان اسکان هنرجویان غیر تهرانی اشاره کرد.
این در حالی است که برخی از مراکز مجبور به استفاده از خوابگاه‌های عمومی(که امکان تردد هر فردی در آن‌ها وجود دارد.) هستند.

ارائه مدرک رسمی قابل استعلام سازمان فنی و حرفه‌ای

دریافت مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای کل کشور مزایای زیر را برای شما به همراه خواهد داشت:

شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به بخش تماس با ما(این صفحه)، با استفاده از اطلاعات و راه‌های تماس با ما در ارتباط باشید و از مشاروه رایگان برخوردار شوید.