آموزشگاه مکانیکی فنی و حرفه ای با مدرک بین المللی

اگر به دنبال یادگیری مشاغل فنی حوزه مکانیکی هستید، می‌توانید با شرکت در کلاس‌های دوره آموزش اتومکانیک خودروهای شخصی و تجاری که در ادامه به صورت تک به تک معرفی شده اند، خود را برای ورود به بازار کار و دریافت مدرک بین المللی اتومکانیک آماده کنید.
شما می توانید با شرکت در دوره های تعمیرات خودرو مهارت‌های مختلف در حوزه مکانیکی، برق خودرو، سیستم‌های سوخت رسانی، صافکاری نقاشی، سیستم تعلیق خودرو و سایر موارد مشابه دیگر را یاد بگیرید.

آموزشگاه تعمیرات خودرو
دوره های آموزشگاه تعمیرات خودرو

آموزشگاه اتومکانیک فنی و حرفه ای در تهران

همانطور که می‌دانید در کشور ایران تعداد خودروها از بسیاری کشورها بیشتر بوده و به طور کلی مردم ما استفاده‌ی زیادی از اتوموبیل دارند. به همین دلیل گذراندن دوره‌ی اتومکانیک در یک آموزشگاه اتومکانیک معتبر می‌تواند از لحاظ درآمد تصمیمی بسیار به‌صرفه باشد. زیرا با توجه به تعداد زیاد خودرو و ضعف فنی تولیدات کارخانه‌های خودروسازی ایران، به همراه قدیمی بودن ماشین‌ها،‌ خرابی زیاد است.

از طرفی برخی افراد دوست دارند با توجه به سلیقه شخصی تغییراتی در خودروی خود ایجاد بکنند. به همین دلیل کسب مدرک اتومکانیک تقاضای بالایی دارد.. افرادی که در دوره‌های آموزشگاه تعمیرات خودرو فنی حرفه ای شرکت کنند دغدغه ای مبنی بر  پیدا کردن کار در بازار کار راکد ایران نخواهد داشت. در ادامه با مدرک اتومکانیک، مباحث و مزایای آن آشنا می‌شویم و در انتها یک آموزشگاه اتوماکنیک معتبر را به شما معرفی خواهیم کرد.

مدرک اتومکانیک چیست؟

در یک آموزشگاه اتومکانیک معتبر، با توجه به رشته‌ای که هنرجویان انتخاب می کنند مباحثی مانند تعمیرات مکانیکی خودرو،‌ تعمیرات برقی خودرو برای خودروهای داخلی و خارجی،‌ و همچنین مباحثی عمومی‌تر مانند جلوبندی،‌تعویض روغنی و… را آموزش می‌بینند.

از آنجایی که مدرک اتومکانیک که در پایان هر کدام از این دوره‌ها به شما ارائه می‌شود توسط سازمان فنی حرفه ای ایران برای شما صادر می‌شود، مدرکی معتبر بوده که قابل ارائه در تمامی کشورها جهان است و می‌تواند را مهاجرت کاری را برای شما هموار کند.

 

چرا باید در دوره اتومکانیک فنی و حرفه ای شرکت کنیم؟

در آموزشگاه اتومکانیک فنی و حرفه ای، سر فصل‌های دوره اتومکانیک مشخص و از پیش تعیین‌شده هستند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان بیشترین نتیجه را بگیرید و در سریع‌ترین حالت وارد بازار کار حرفه‌ای شوید.

از آنجایی که با کارآموزی و شرکت در سایر دوره‌ها شما جواز کسب دریافت نمی‌کنید و مدت بیشتری را برای یادگیری صرف می‌کنید، هزینه‌های دوره آموزشگاه اتومکانیک ایران ILO نسبت به سایر دوره‌ها به صرفه‌تر است.

مدرک اتومکانیک که پس از شرکت در دوره‌ی آموزشگاه تعمیرات خودرو فنی حرفه ای به شما ارائه می‌شود بین‌المللی بوده و توسط تمامی کشورهای جهان پذیرفته می‌شود. در نتیجه می‌توانید با این مدرک در کشورهای خارچی کار و زندگی کنید.

 

روند پیشرفت کلاس های اتومکانیک؛ از تئوری تا عملی!

جلسات اول در کلاس‌های آموزشگاه مکانیکی فنی و حرفه ای ایران ILO صرف تدریس مباحث تئوری به دانشجویان می‌شود. اما پس از آن تماما کلاس درس به صورت عملی، در تعمیرگاه اختصاصی آموزشگاه و بر روی خودروهای واقعی تدریس می‌شود.

چرا برای دریافت مدرک بین المللی تعمیرات خودرو به آموزشگاه اتومکانیک فنی و حرفه ای ایران ILO مراجعه کنیم؟

مهم‌ترین خصوصیتی که شما از یک آموزشگاه اتومکانیک انتظار دارید، عملی بودن دوره است. دوره اتومکانیک ایران ILO برخلاف سایر آموزشگاه‌ها به صورت کاملا عملی و روی ماشین‌ها واقعی اجرا می‌شود. شما با دریافت دوره اتومکانیک از این آموزشگاه می‌توانید اطمینان داشته باشید که مهارت‌هایی در حد یک مکانیک حرفه‌ای را دارد هستید.
همچنین اساتیدی که این مباحث را به شما آموزش می‌دهند بسیار مجرب بوده و چندین سال سابقه تدریس در آموزشگاه تعمیرات خودرو فنی حرفه ای را دارند.
علاوه‌بر آن خوابگاه اختصاصی که تا آموزشگاه 5 دقیقه فاصله دارد، دغدغه‌ی رفت‌وآمد را برای علاقه‌مندان به دریافت مدرک اتومکانیک از بین برده است.

آشنایی با رشته‌های فنی حرفه ای