آموزشگاه برق فنی حرفه ای با مدرک بین المللی

اگر قصد ورود به حوزه شغلی برق را داشته و به دنبال آموزشگاهی معتبر جهت یادگیری مشاغل مختلف این رشته را دارید، می‌توانید در آموزشگاه برق مجتمع آموزشی فنی و حرفه ای ایران ILO eبت نام کنید و علاوه بر دریافت مدرک بین المللی برق از آموزش عملی صفر تا صد بهره‌مند شود.

برق
دوره های برق

آموزشگاه برق فنی و حرفه ای در تهران

اگر به آمار کنکور ریاضی سال‌های اخیر و رشته‌های دانشگاهی پرطرفدار متقاضیان نگاهی بیاندازیم، متوجه می‌شویم که چرا افراد زیادی به دنبال یک آموزشگاه برق برای دریافت مدارک برق فنی حرفه ای می‌گردند. با توجه به تقضای زیادی که بازار نسبت به متخصصان رشته‌ی برق دارد، دریافت مدارک برق فنی حرفه ای از یک آموزشگاه معتبر می‌تواند یکی از دغدغه‌های بزرگ افراد یعنی ورود به بازار کار را حل کند. در ادامه برای شما علاقه‌مندان به رشته‌ی برق، این رشته را بیشتر توضیح می‌دهیم، با مزایای آن آشنا شده و یک آموزشگاه برق معتبر را معرفی می‌کنیم.

مدرک برق فنی و حرفه ای چیست؟

همانطور که گفتیم، وجود نیرویی متخصص که بتواند تاسیسات الکتریکی ساختمان‌های مسکونی و صنعتی را طراحی و اجرا کند در بازار کار متقاضایان زیادی دارد. با ثبت‌نام در آموزشگاه برق فنی و حرفه ای می‌توانید مباحثی اعم از سیستم برق مسکونی، برق صنعتی، سیستم اعلام حریق، سیستم‌های آسانسور و… را از اساتید مجرب و حرفه‌ای که سابقه‌ی تدریس دانشگاهی دارند را یاد بگیرید.

علاوه‌بر آن مدارک برق فنی حرفه ای بین‌المللی هستند. یعنی مدرکی که شما از آموزشگاه برق دریافت کرده‌اید را می‌توانید به تمامی کشورهای خارجی ارائه کرده و به صورت کاری مهاجرت کنید.

چرا باید در دوره برق شرکت کنیم؟

اگر فکر می‌کنید که برای شرکت در دوره‌ی آموزشگاه برق فنی و حرفه ای مبتدی هستید و پیش‌زمینه‌ای ندارید اصلا نگران نباشید. در آموزشگاه برق ایران ILO مباحث به صورت کاملا عملی و از صفر تا صد به دانشجویان آموزش داده می‌شوند. مزیتی که این آموزشگاه برق نسبت به سایر آموزشگاه‌های مشابه دارد، به غیر از مدرک بین‌المللی، آموزش سریع و عملی آن است. شما به جای آنکه رشته‌ی برق را به صورت تئوری و در مدت 4 سال در دانشگاه‌ها بخوانید می‌توانید با شرکت در دوره‌های عملی در مدت زمانی کوتاه مباحث مورد نیاز را یاد گرفته و به سرعت وارد بازار کار حرفه‌ای شوید.

همچنین هزینه‌های این دوره ثابت و مشخص بوده و با توجه به حجم مباحث تدریس شده آن هم به صورت عملی، نسبت به دوره‌های سایر آموزشگاه‌ های برق به‌صرفه‌تر هستند.

روند پیشرفت کلاس های برق فنی و حرفه ای؛ از تئوری تا عملی!

در آموزشگاه برق فنی و حرفه ای ایران ILO ما همانقدر که به مباحث عملی اهمیت می‌دهیم، باور داریم که یاد گرفتن اصول و تئوری دروس نیز مهم هستند.

به همین دلیل در جلسات اول شما با مفاهیم ابتدایی و اصولی رشته‌ی برق در کلاس درس آشنا شده و پس از آن آموخته‌های خود را به صورت عملی تمرین می‌کنید تا برای ورود به بازار کار حرفه‌ای آماده شوید.

چرا برای دریافت مدرک بین المللی برق به آموزشگاه فنی و حرفه ای ایران ILO مراجعه کنیم؟

رشته‌ی برق یکی از حساس‌ترین رشته‌های آموزشی است. زیرا اگر متخصصان کار خود را طبق اصول انجام ندهند، می‌تواند فجایع مخربی اتفاق بیفتد. شما می‌توانید مطمئن باشید که اساتید توانمند،‌ با تجربه و حرفه‌ای ایران ILO با به روز‌ترین تجهیزات مباحث را به صورت عملی به شما آموزش می‌دهند.

به غیر از مدرک بین‌المللی، قیمت‌های مناسب و همچنین دوره‌های کاربردی و عملی، برای اینکه دانشجویان دغدغه‌ی رفت‌و‌آمد نداشته باشند، می‌توانند در خوابگاه اختصاصی که کمتر از 5 دقیقه با آموزشگاه فاصله دارد اقامت کنند.

برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشگاه برق فنی و حرفه ای ایران ILO و دریافت مدارک برق فنی حرفه ای می‌توانید به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت اقدام کرده و یا به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره، می‌توانید با آموزشگاه تماس گرفته و سوالات خود در رابطه با دوره برق و شرایط برگزاری آن با کارشناسان ما مطرح کنید.

آشنایی با رشته‌های فنی حرفه ای