آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی حرفه ای در تهران

با شرکت در کلاس‌های آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای، مدرک بین المللی دریافت کنید.
در این صفحه لیست دوره های مختلف آموزش آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای درج شده است، که با شرکت در آن‌ها می‌توانید دیپلم آرایشگری گرفته و با استفاده از آن برای دریافت جواز کسب و یا مهاجرت اقدام کنید.

آرایشگری مردانه
دوره های آرایشگری مردانه

آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران

آموزش آرایشگری مردانه یکی از رشته‌های فنی و حرفه ای است که این روزها متقاضیان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. طرفداران آرایشگری مردانه از این رو به این رشته علاقه‌مند هستند که راه ساده و کم‌دردسری برای ورود به بازار کاری پر رونق است. همچنین افرادی که مدرک فنی حرفه ای را پس از کلاس های دوره آرایشگری مردانه دریافت می‌کنند می‌توانند جواز تاسیس آرایشگاه مردانه کسب کرده و حتی از وام فنی حرفه ای برخوردار شوند.

شما می‌توانید در زمان کمی، پس از شرکت در دوره‌های یک آموزشگاه پیرایش مردانه کار خود را شروع کرده و درآمدی ثابت و بالا داشته باشید. در ادامه همراه باشید تا ضمن معرفی یک آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران، با مزایای این رشته آشنا شوید.

چرا باید در دوره آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای شرکت کنیم؟

در دوره آموزش آرایشگری مردانه که در آموزشگاه پیرایش مردانه فنی و حرفه‌ ای برگزار می‌شود، شما شانس یادگیری از اساتید حرفه‌ای و مجرب این حوزه را دارید. مباحث این دوره به صورت کاملا عملی به شما آموزش داده می‌شوند که بتوانید با استفاده از تجهیزات حرفه‌ای آموزشگاه پیرایش مردانه،‌ مباحثی که به شما آموخته شده‌اند را بر روی مدل‌های زنده انجام دهید.

همچنین در پایان دوره به شما مدرک بین المللی فنی و حرفه ای اهدا می‌شود که شما می‌تواند با آن جواز تاسیس آرایشگاه مردانه را کسب کرده و حتی با آن به سادگی به کشورهای خارجی مهاجرت کنید.

مهم‌تر از همه، دوره‌ی آموزش آرایشگری مردانه در مقایسه با مزایای آن و مسیر شغلی که در پایان برای شما باز می‌کند با قیمتی کاملا منصفانه ارائه می‌شود و امکان پرداخت قسطی نیز برای آن وجود دارد.

دوره های مختلف آرایشگری فنی و حرفه ای مردان چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

دوره آموزش آرایشگری مردانه به 2 دوره‌ی درجه یک و درجه دو تقسیم می‌شود. کارآموزان در ابتدا در دوره‌ی درجه 2 شرکت کرده و مباحث ابتدایی مانند کوتاهی و حالت‌دهی مو به همراه مهارت‌های نرم اعم از روش‌های برخورد با مشتری را در آموزشگاه پیرایش مردانه ایران ILO یاد می‌گیرند.

پس از آن کارآموزان امکان شرکت در دوره درجه 1 آموزش آرایشگری مردانه را دارند که در آن مباحث تخصصی‌تر مانند کراتینه و رنگ مو به هنرجویان آموزش داده می‌شوند.

دوره آموزش آرایشگری مردانه چه مدت طول می‌کشد؟

دوره‌ها به صورت فشرده، نیمه فشرده و عادی در آموزشگاه پیرایش مردانه ایران ILO برگزار می‌شوند. کلاس‌های درجه 2 به صورت فشرده و نیمه‌فشرده، به ترتیب در 2 هفته و یک ماه برگزار شده و دوره‌های درجه 1 نیز به صورت فشرده و نیمه‌فشرده به ترتیب در مدت زمان یک و دو هفته برگزار می‌شوند.

ثبت نام در آموزشگاه آرایشگری مردانه ایران ILO به صورت اقساطی!

برای پرداخت هزینه‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه ایران ILO می‌توانید به صورت قسطی اقدام کنید. در دور‌های نیمه‌فشرده و عادی که مدت زمان طولانی‌تری دارند می‌توانید در صورت نیاز، بخشی از هزینه را در ابتدا  و باقی‌مانده‌ی آن را در نیمه‌ی دوره بپردازید.

برای ثبت نام در دوره‌های آموزشگاه آرایشگری مردانه فنی و حرفه ای ایران ILO چه باید کرد؟

برای ثبت‌نام در دوره آموزش آرایشگری مردانه در آموزشگاه فنی حرفه ای ایران ILO می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق وب‌سایت اقدام کنید و یا به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید. همچنین اگر سوالی در رابطه با نحوه‌ی برگزاری دوره و شرایط آن دارید با تماس تلفنی می‌توانید برای مشاوره رایگان و پس از آن ثبت‌نام در دوره اقدام کنید.

آشنایی با رشته‌های فنی حرفه ای